Баланіт

0

Posted on : 20-Mar-2008 | By : | In : Енциклопедія урології


« Рак передміхурової залози   |   Каверніт »

- запалення головки статевого члена, постіт - запалення крайньої плоті. Ці захворювання завжди супроводжують один одного, тому найчастіше їх об’єднують в один термін “баланопостит”.

Основна причина розвитку баланопоститу полягає в скупченні особливої речовини - смегми - під крайньою плоттю, і його інфікуванні. Це відбувається у людей, що не приділяють достатньої уваги туалету головки статевого члена, або страждаючих фімозом. Значно рідше причиною баланопоститу можуть стати гнійний уретрит, алергічна реакція, цукровий діабет

Як виявляється баланопостит

Захворювання починається з появи відчуття паління і свербіння в області головки статевого члена, неприємного відчуття при відкритті крайньої плоті. Також з’являється біль або неприємні відчуття в головці під час статевого акту. Наголошується набряк і почервоніння головки статевого члена і крайньої плоті.
Якщо захворювання викликане фімозом, то з препуциального мішка виділяється гній або смегма з неприємним запахом.

В деяких випадках може страждати загальний стан - з’являється слабкість, трохи підвищується температура тіла. У зв′язку з постійним роздратуванням головки статевого члена, яка є основною ерогенною зоною, у хворих баланопоститом підвищується сексуальна збудливість.

Що буде, якщо не лікуватися

За відсутності лікування через деякий час на головці статевого члена з’являються численні дрібні виразки (виразкова форма баланопоститу), що супроводжується больюпрі ходьбі, сечовипусканні і статевих зносинах.

При подальшій відсутності лікування розвивається лімфангит - запалення лімфатичних судин статевого члена, що виявляється появою червоних смуг на його тильній поверхні. Далі можуть розвинутися паховий лімфаденіт (запалення пахових лімфовузлів) і гангрена статевого члена.

Лікування баланопоститу


Tags: , , , , , ,

Енциклопедія урології


Схожі записи