Еректільная дисфункція імпотенція

0

Posted on : 23-Mar-2008 | By : | In : Енциклопедія урології


« Травми статевого члена   |   Простатит »

Енциклопедія урології - Еректільная дисфункція імпотенція Невдачі в сексуальному житті чоловіка частіше прийнято називати імпотенцією. Проте це не зовсім вірно. Імпотенцією лікарі вважають стан, при якому чоловік ні за яких обставин не здатний зробити статевий акт. Це, на щастя, зустрічається не так вже і часто.
А випадково або періодично виникаючі проблеми з ерекцією слід називати еректільной дисфункцією.

Механізми ерекції

Перш ніж почати розмову про проблему еректільной дисфункції, представляється необхідним небагато освіжити в пам’яті будову статевого члена, а також сучасні уявлення про те, як він функціонує.

Чоловічий статевий член складається з двох запалих і одного губчастого тіла. Запалі тіла нагадують формою веретено і розташовуються поряд один з одним, а губчасте тіло, яке переходить в головку статевого члена, знаходиться під ними. Тіла статевого члена не зв′язані між собою кровоносними судинами.
Кожне тіло має свою артерію, по якій до нього доставляється кров, і свої вени, по яких ця кров з нього відтікала.

Тіла статевого члена по своїй будові нагадують губку. Вони містять в собі безліч дрібних лакун, або по-латині каверн. Саме ця особливість їх будови і робить можливим феномен ерекції. Докладніше про будову статевих органів чоловіка ви можете прочитати у відповідній статті.

При сексуальному збудженні чоловіка в статевому членові відбувається наступне. Артерії, що приносять кров до запалих і губчастому тілам, розширюються, а вени, по яких кров відтікала, різко звужуються. В результаті в тілах статевого члена, а точніше, в їх лакунах, скупчується значна кількість крові, кожна лакуна напружується, і виникає ерекція.
Такий стан судин зберігається впродовж всієї ерекції. В цей час всі тканини статевого члена, за винятком шкіри, не отримують необхідного їм кровопостачання, і знаходяться в стані ішемії. При дуже тривалих статевих актах з часом це може приводити до певних проблем, про які ми ще поговоримо.


Tags: , , , , , ,

Енциклопедія урології


Схожі записи