Загострені кондиломи

0

Posted on : 18-Mar-2008 | By : | In : Енциклопедія урології


« Везікуліт   |   Рак передміхурової залози »


Як і будь-яке інше вірусне захворювання, прояви папіломатозу тісто пов′язані із станом імунної системи організму хворого. Чим вище імунний статус людини, тим довше триватиме інкубаційний період і тим незначніше будуть прояви захворювання.
Але тривале носійство вірусу папіломатозу здатне підірвати сили навіть найміцнішого організму, особливо зачіпаючи місцевий імунітет малого тазу і статевих органів. Хворий або носій папілловірусной інфекції геніталій схильний до зараження всіма іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом, - хламідіозом, тріхомоніазом, уреаплазмозом і т.д.
Це обуславліваєт і ще одну особливість папілловірусной інфекції статевих органів - їй нерідко супроводить цілий “букет” венеричних захворювань. Лікування таких хворих значно триваліше, важче і дорожче.

Іноді вірус папіломатозу виявляють в крові пацієнта випадково під час обстеження (наприклад, у жінки під час вагітності) за відсутності зовнішніх проявів захворювання. Зазвичай це означає, що папілломовірус присутній в крові людини і лише чекає своєї години, щоб проявити себе неприємними розростаннями.
У таких випадках обов′язково необхідна консультація імунолога з метою корекції способу життя, а при необхідності і лікування.

Ускладнення папілломовірусной інфекції статевих органів

  • При тривалому отстутствії лікування загострені кондиломи можуть нагнивати.
  • Від постійного зіткнення з білизною кондиломи можуть відпадати, залишаючи на своєму місці що кровоточать і украй хворобливі виразки.
  • Крім того, за відсутності лікування відбуватиметься поява все нових і нових кондилом. У особливо запущених випадках доходить до того, що в області статевих органів у пацієнта вже не видно здорової шкіри, яка повністю покрита схожими на цвітну капусту розростаннями.

  • Tags: , , , , , ,

    Енциклопедія урології


    Схожі записи