Загострені кондиломи

0

Posted on : 18-Mar-2008 | By : | In : Енциклопедія урології


« Везікуліт   |   Рак передміхурової залози »

 • Проте місцеві ускладнення захворювання не так страшні в порівнянні із загальними. Папілломовірусная інфекція статевих органів, що тривало продовжується, призводить до різкого зниження іммуннітета, внаслідок чого людина стає схильний до будь-якого інфекційного захворювання.
  А якщо ця людина до того ж страждала на яке-небудь хронічне запальне захворювання, особливо органів малого тазу, то воно загострюється, і лікування його буде вельми і важким.
 • Відомі випадки виникнення раку на місці загострених кондилом. І, не дивлячись на те, що чіткий зв′язок цих захворювань ще не доведений, не варто ризикувати своїм здоров′ям з тим, щоб стати матеріалом для чиєїсь дисертації.
 • Енциклопедія урології - Загострені кондиломи Діагностика загострених кондилом

  Спочатку лікуванням папілломовірусной інфекції геніталій займалися тільки венерологи, але в даний час з розповсюдженням цього захворювання його лікуванням займаються також гінекологи і урологи. Тому не так важливо, яка табличка висітиме на дверях кабінету лікаря, якому ви вирішили довірити своє здоров′я. Значно важливіше, щоб доктор був грамотним фахівцем в цій області.

  Досвідченому лікареві не складає труднощів визначити загострену кондилому поодинці лише її вигляду. Проте для підтвердження діагнозу необхідно виявити ДНК вірусу в крові хворого, що краще всього зробити за допомогою полімеразной ланцюгової реакції. До того ж необхідно провести ретельне дослідження урогенітальної мікрофлори людини, щоб виключити присутність в крові інших збудників ЗППП.
  А оскільки, як вже було сказано вище, захворювання папілловірусной інфекцією завжди пов′язане із зниженням імунної системи людини, грамотний доктор відправить такого пацієнта на консультацію до імунолога, або, принаймні, зробить аналіз крові на визначення імунного статусу.

  Лікування загострених кондилом


  Tags: , , , , , ,

  Енциклопедія урології


  Схожі записи