Загострені кондиломи

0

Posted on : 18-Mar-2008 | By : | In : Енциклопедія урології


« Везікуліт   |   Рак передміхурової залози »

 • Як правило, відповідний метод лікування вибирається як з можливостей доктора і клініки, так і виходячи з цінового цензу. На жаль, офіційна медицина вважає процедуру видалення загострених кондилом такою, що відноситься до категорії пластичних операцій, і дія поліса обов′язкового медичного страхування на неї не розповсюджується.
 • Іншим необхідним компонентом лікування загострених кондилом є проведення іммунокоррегирующей терапії. Докторові не складає особливих труднощів позбавити пацієнта від місцевих проявів захворювання, але він не в силах позбавити його від вірусу, присутнього в його крові. У будь-який момент цей вірус може дати про себе знати новими кондиломами.
  Щоб цього не відбулося, необхідно провести низку заходів, а найчастіше і провести курс іммунокоррегирующей терапії. А для цього обов′язково потрібно зробити аналіз крові на імунний статус і звернутися за консультацією до імунолога.

 • Профілактика папілломовірусной інфекції статевих органів

  Для того, щоб уникнути зараження папілломовірусом, необхідно дотримуватися простих правил гігієни статевого життя. На жаль, не всі знають, що дешеві презервативи не оберігають від зараження вірусними інфекціями, до яких окрім папілломовіруса відноситься також і вірус Сніду.
  Тільки дорогі кондоми, як правило, американського виробництва, проходять спеціальну перевірку на непроникність їх пір для частинок вірусів. На таких виробах зазвичай коштує знак “АНТІ-СПІД”, і вартість їх декілька вище. Презерватив - це не та річ, на якій можна дозволити собі с’економіть.

  Проте презерватив не дає 100% гарантії оберігання від зараження. Тому завжди надійніше мати одного статевого партнера, якому ви повністю довіряєте, і відмовитися від випадкових зв′язків. При щонайменшій підозрі на появу в області статевих органів загострених кондилом слід негайно звернутися за консультацією до венеролога, уролога або гінеколога.


  Tags: , , , , , ,

  Енциклопедія урології


  Схожі записи